Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

CP Online už patří Active 24

Společnost Active 24 uzavřela v úterý 23.8. akviziční smlouvu a převzala kontrolu nad firmou CP Online, divizí internetových služeb a řešení společnosti Computer Press.

Informace o převzetí CP Online společností Active 24 nejsou žádnou novinkou. O zahájení jednání o podmínkách převzetí ostatně informoval i server e-komerce.cz. Tisková zpráva vydaná den po uzavření smlouvy tak pouze již známou skutečnost doplnila o poslední krok - sdělení, že jednání byla ukončena a majitelem CP Online již není společnost Computer Press. Active 24 tak na českém trhu dále posílila - CP Online je šestým největším poskytovatelem hostingových služeb.

Co bude akvizice znamenat pro stávající zákazníky CP Online? Především nové služby, které již mají k dispozici zákazníci Active 24 - např. větší diskový prostor nebo možnost využívat moderního zákaznického centra včetně nonstop zákaznické podpory poskytované prostřednictvím telefonu, e-mailu či chatu.

Karel Umlauf, výkonný ředitel české pobočky ACTIVE 24, k akvizici dodal: "Akvizice CP Online je dokladem zájmu ACTIVE 24 o český trh. Chceme nadále růst jak organicky, tak prostřednictvím dalších akvizic. Nicméně pilířem naší obchodní strategie je i nadále poskytování prvotřídních služeb zákazníkům!"

Jiří Hlavenka, výkonný ředitel Computer Press, a.s., dokončení akvizice okomentoval: "Prodej CP Online je součástí strategie naší firmy – soustředění na oblast vydavatelství a nakladatelství. Jsme si jisti, že jsme z několika zájemců o společnost vybrali toho pravého – ACTIVE 24 je specialista na web hostingové služby evropského významu, který je schopen našim zákazníkům zabezpečit kvalitu poskytovaných služeb na mimořádně vysoké úrovni při zachování příznivé ceny."
Autor: David Kozák
Datum: 26. srpna 2005



 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Harry
Prodej CP Online
29.08.2005 10:20