Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

Dell, Intel a Microsoft pracují na rozšíření nabídky produktů a služeb Dell E Works pro webovou obchodní síť

Programové služby zahrnují rizikový leasing, poradenství, kapitálové krytí internetových infrastrukturálních společností.

Dell, světová špička v oblasti obchodu a infrastruktury Internetu dnes oznámila svůj úmysl rozšířit spolu s Microsoft Corp. a Intel Corporation Dell E Works, program vyvinutý pro pomoc zákazníkům v provozování obchodu na síti Web či využívání Internetu za účelem zefektivňování svých činností.

Dell E Works nabízí produkty, služby a zdroje, které potřebují provozní útvary, ministerstva a vzdělávací instituce v USA k rozvinutí přizpůsobitelné a spolehlivé infrastruktury a služeb elektronického businessu, který je založen na technologiích Dell, Microsoft a Intel.

Nejnovější nabídky zahrnují:
 Financování internetových infrastrukturálních společností, které jim vytvoří zázemí pro rozvíjení nástrojů a produktů pro zítřejší přímé obchodování;
 Nové možnosti pro rizikový leasing, který usnadní zavádějícím se společnostem získat hardware, který potřebují k provozování svých obchodních činností a současnému chránění rizikových investic;
 Infrastrukturální poradce na pomoc klientům při volbě a instalování produktů, které podporují jejich strategické informačně-technologické potřeby; a
 Vzrůstající základnu produktů včetně serverů, stolních a zápisníkových počítačů spolu s Web-hostingovými službami.

Společnost Dell E Works byla poprvé představena v únoru, kdy začala nabízet Web-hostingové služby drobným podnikatelům. Od té doby uzavřelo smlouvu na služby Dell E Works více než 8 000 obchodních klientů. Rozšířená nabídka Dell E Works zahrnuje internetové infrastrukturální hardware a software, odborné služby, strategická partnerská podnikání, pružné financování, internetové služby a zajištění nejpohotovější dostupnosti a možnost budování na více než 1,5 miliardě dolarů v závazcích pružného financování, kterými se Dell do dnešního dne angažovala pro internetový infrastrukturální trh.

„Dell E Works poskytuje nejlepší řešení svého druhu kterékoli organizaci jakékoli velikosti, která si přeje provozovat svou elektronickou obchodní činnost z pozice jediného kontaktního místa," sdělil předseda Dell Vice Kevin Rollins. „Budete si pochopitelně přát, aby toto jediné kontaktní místo zastupoval odborník na obchodování přes Web. S denním objemem prodeje přes Internet přesahujícím 40 milionů dolarů poskytuje Dell zákazníkům ojedinělou kombinaci produktů, služeb a zkušeností."

Program Dell E Works bude na základě hardware Dell se zakomponovanými procesory Intel a s Microsoft software zajišťovat podnikatelsky pohotová řešení.

„Každá nová vlna technologie rozevírá hodnotovou propast mezi řešeními pro elektronický business nové architektury Intel a příslušnými systémy počítačů RISC," řekl Sean Maloney, nejvyšší viceprezident a ředitel Intelu pro prodej a marketing. „Za poslední rok jsme zaostřili pozornost na průběžná řešení pro elektronický business. Program Dell E Works tuto pozornost ještě umocňuje a poskytuje společnostem pružnost, přizpůsobitelnost a cenu s pracovním výkonem světové třídy, které jsou pro elektronický business nezbytné."

„Microsoft se zasazuje o takovou spolupráci se společnostmi formátu Dell a Intel, která bude posilovat řešení otázek elektronického businessu a poskytovat spolehlivé a přizpůsobitelné instrukce prostřednictvím podnikatelského serveru Windows 2000 a .NET, jehož účelem je pomoci obchodním útvarům všech velikostí, aby si udržely konkurenceschopnost v tomto novém období vývoje Internetu," řekl Peter Boit, viceprezident oddělení pro otázky elektronického businessu Microsoft Corp. „Řešení otázek elektronického businessu společnosti Microsoft přináší dnes zákazníkům jako součást programu Dell E Works možnost okamžitě jednat, a přitom zákazníka připravuje na využívání výhod zítřejšího .NET softwaru a služeb."
 
Zkušení poradci pro infrastrukturální záležitosti jsou připraveni
V situaci, kdy je průmysl zaplaven novými produkty v oblasti elektronických služeb, přináší Dell na trh jedinečnou nabídku zkušeností a odborných služeb, které jsou doplněny o vlastní technologické poradenství společnosti Dell (DTC) a strategické partnerské podnikání s předními průmyslovými společnostmi s elektronickým poradenstvím včetně Lante Corp., Arthur Andersen a Gen3 Partners.

Zákazníkům, kteří potřebují pomoc při rozvinutí svých infrastrukturálních činností, jsou k dispozici poradci pro infrastrukturální záležitosti, kteří vědí jak Dell dosahuje denního objemu prodeje 40 milionů dolarů prostřednictvím sítě Internet. Tito poradci provedou odhad potřeb daného zákazníka a poté navrhnou, otestují a vytvoří přizpůsobitelná infrastrukturální hardwarová/softwarová řešení, která zoptimalizují zákazníkovy zkušenosti a zajistí hladký a účelný průběh transakcí.
 
Nové kapitálové krytí internetových infrastrukturálních společností
Dell se spojila s Microsoft a CIT, čelní komerční a spotřebitelsky orientovanou finanční společností, aby vytvořila internetový infrastrukturální fond na pomoc společnostem, které již provedly počáteční veřejnou emisi akcií, při získávání systémů a služeb nezbytných pro provoz jejich obchodních aktivit. Zákazníci budou zahrnovat zprostředkovatele služeb i Web-hostingové společnosti a příslušné služby.
 
Pronájem zařízení a zachovávání Vašich rizikových investic
Dell vyvinula nový program pro rizikový leasing na pomoc zavádějícím se společnostem při zahajování obchodních činností s omezenými příjmy. Tento nový leasingový program poskytuje kvalifikovaným zavádějícím se společnostem pružnost pro rychlé rozšiřování svých úvěrových možností při dedikovaném financování veškerého hardware, software a příslušných služeb. Program pro rizikový leasing pomáhá novým společnostem, aby si zachovaly své rizikové investice, a přitom podporuje jejich činnost osobními počítači a servery Dell. 
Autor: Tisková zpráva
Datum: 16. srpna 2000

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz