Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

KPNQwest představil nové služby

KPNQwest Czechia, tuzemská pobočka přední panevropské společnosti v oblasti datových komunikací a Internetu, uvedla novou verzi služby Global Traveller, která umožňuje připojení k Internetu či podnikové síti prostřednictvím vytáčené linky a 7 500 uzlů ve více než 150 zemích za cenu lokálních telefonních hovorů.

Do standardní nabídky společnosti KPNQwest Czechia v ČR byly zařazeny i další nové služby, které jsou poskytovány společností KPNQwest v celé Evropě: připojení pevnou linkou DIA (Dedicated Internet Access), řešení IP VPN (virtuální privátní síť založená na protokolu IP) a Multimedia Streaming (vysílání textově-audio-vizuální relace prostřednictvím Internetu).

“Služby, které nyní nabízíme, dále posilují naši vedoucí roli na tuzemském trhu Internetu a datových přenosů,” říká Michael Hartman, výkonný ředitel společnosti KPNQwest Czechia. “Navíc od druhé poloviny roku, po dokončení české části šestého EuroRingu, budou mít naši zákazníci k dispozici vedle širokého portfolia služeb také přímý přístup na panevropskou vysokorychlostní optickou síť a nejpozději koncem roku také možnost hostování vlastních řešení, aplikací a systémů v novém CyberCentru.”

Global Traveller

Jde o globální internetovou roamingovou službu pro lidi, kteří často cestují, a přesto chtějí mít stálý a cenově přijatelný přístup k Internetu a podnikovým sítím. Služba Global Traveller umožňuje uživateli snadné připojení k síti prostřednictvím vytáčené linky a softwaru KPNQwest Traveller Dialler, který umožní jednoduchý výběr státu, města a přístupového bodu z předdefinované nabídky. V současné době je možno využít 7 500 přístupových bodů ve více než 150 zemích světa.

Uživatel nové verze oblíbené služby získává možnost přístupu na Internet nebo do své podnikové sítě z nejbližšího možného přístupového bodu, což znamená v naprosté většině případů poplatky za lokální telefonní hovor. Vedle kvalitní internetové konektivity je další výhodou jediný účet, který umožňuje vytáčení příslušného čísla, ať je uživatel kdekoli, a následně jediná faktura za veškeré využité internetové služby a roamingové poplatky.

IP VPN

Sada služeb IP VPN (virtuální privátní sítě založené na protokolu IP) společnosti KPNQwest nabízí vedle nesrovnatelné funkcionality, širokého dosahu, integrovaného řešení pro bezpečnost dat a zaručené úrovně kvality také spravovatelné routery, řiditelné firewally, zálohování ISDN, zabezpečený přístup na Internet a nepřetržitou technickou podporu (7x24).

Služby IP VPN společnosti KPNQwest poskytují také bezpečný vzdálený přístup do podnikových sítí prostřednictvím 7 500 přípojných uzlů ve 150 zemích světa, a to za pomoci analogových linek, ISDN nebo mobilního spojení GSM. Plná podpora služeb IP VPN je zajišťována prostřednictvím tří set vlastních přípojných uzlů (PoP´s) v 19 evropských zemích v rámci optické sítě EuroRingů společnosti KPNQwest o délce 20 tisíc kilometrů s vlastní transatlantickou konektivitou, která tuto infrastrukturu připojuje k severoamerické IP-síti firmy Qwest.

DIA

Služba DIA (Dedicated Internet Access) společnosti KPNQwest představuje ideální řešení pro okamžité potřeby zákazníků, kteří předpokládají, že se jejich požadavky na kapacitu připojení v blízké budoucnosti budou zvyšovat. DIA umožňuje posílat a přijímat data prostřednictvím protokolu IP a je poskytována v rámci celé sítě KPNQwest za pomoci sériového směrovacího portu podporujícího rozhraní V.35, X.21 nebo G.703, v závislosti na kapacitě připojení.

Streaming

KPNQwest nabízí služby Multimedia Streaming zákazníkům, kteří chtějí přímo či nepřímo vstoupit do mediálního prostoru. Uživatel připraví obsah a KPNQwest poskytne šířku pásma, možnosti rozsáhlé sítě, technologie a know-how. Jde o autonomní, textově-audio-vizuální relaci, s nabídkou možnosti využití standardních aplikací. Pomocí této služby je možno prostřednictvím Internetu zajistit vysílání videopořadu, regionálního vysílání, marketingového školení, vysílání rozhlasu, poskytování nejrůznějších informací ve zvukové podobě, archivaci video i audio dat či zavedení placeného přístupu k těmto datům, ať už v podobě přednášek, encyklopedií či specializovaného zpravodajství. Zákazník může využít služby Multimedia Streamingu také k vnitřní komunikaci (kódované přístupy pro určené pracovníky, intranet, chat jako panelová diskuse, archivace firemních dokumentů).
Autor: Redakce
Datum: 31. ledna 2001

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz