Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Reklama
Užitečné informace pro kutily.

KASA.cz nabízí sportovní a outdoorové vybavení

EUROCOMM Group, provozovatel internetového obchodního centra KASA.cz, spustil novou kategorii Sport a vybavení pro Outdoor.

Sportovní sekce centra KASA.cz je podle tiskové zprávy společnosti EUROCOMM Group, jež je jeho provozovatelkou, unikátní šíří svého sortimentu. Ředitel centra Martin Kasa o nově spuštěných sekcích řekl: "Spustili jsme největší sportovní internetový obchod v ČR s velmi rozsáhlým sortimentem, který budeme i nadále rozšiřovat. V současné době je v nabídce sortiment letní, zimní i celoroční."

Na rozdíl od většiny velkých kamenných obchodů nabízí KASA.cz kompletní sortiment vždy několika značek pro daný sport. Provozovatelé centra se podle Kasy soustředili jak na vybavení pro profesionály, tak i pro rekreační sportovce. Na své si také přijdou milovníci outdooru a života ve volné přírodě, pro které je připravena sekce Outdoor.

"Otevřít novou sekci nás stálo několik měsíců usilovné práce a jednání, jelikož ve světě sportu prakticky neexistují velkoobchody. Vše bylo závislé na komunikaci s přímými dovozci," popsal vznik nových sekcí majitel společnosti EUROCOMM Group Tomáš Richter. "Věříme, že tento sortiment přiláká nové zákazníky, kteří ocení naše úsilí stejně jako tisíce zákazníků, kteří u nás měsíčně nakupují již v současnosti. Náš cíl je jednoduchý a logický - být největším prodejcem sportovního zboží na internetu v ČR," dodal.
Autor: David Kozák
Datum: 19. října 2004 Profil autora  

David Kozák

Redaktor serveru e-komerce.cz
Novinář a publicista.


 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz  
 Seznam komentářů  
Vypsat
Od
Téma
Datum

Majka
Kupony
18.09.2013 23:19
Martin
Spokojenost
23.10.2014 23:04
Ana
slevove kody
14.04.2020 12:56