Spotrebak.cz - sponzor E-komerce
 Sponzoři 
 Hledání 
 Reklama 
 Diskuze 
 Bez komentáře 
Vše pro váš digitální fotoaparát!

InternetShops modernizuje server Aukce.cz

Společnost InternetShops, provozovatel rodiny internetových obchodů Vltava.cz a držitel ocenění Internetový obchodník roku 2005, zahájil postupnou modernizaci jednoho z nejvýznamnějších aukčních serverů na českém trhu – Aukce.cz.

Server je zatím nejmladším přírůstkem do rodiny internetových obchodů , který společnost získala do své správy v průběhu roku 2005. Nyní InternetShops zahájil první významné kroky, jejichž výsledkem by mělo být výrazné zlepšení funkčnosti i designu tohoto aukčního serveru.

"Server Aukce.cz by se měl stát jedním z pilířů celé rodiny internetových obchodů Vltava.cz. V souladu s obecným trendem na trhu a požadavky ze strany uživatelů Aukce.cz plánujeme využití tohoto serveru nejen pro koncové uživatele, ale také pro firemní klientelu. Aukce.cz by měla být portálem evropských parametrů," naznačil generální ředitel společnosti InternetShops, Josef Suchánek. "Aukce.cz ale musí nejdříve projít rozsáhlými změnami jak v oblasti grafické tak funkční, protože server se několik let nerozvíjel. Je to pro nás velmi zajímavý projekt a osobně jsem přesvědčen, že bude zákazníky přijat pozitivně."

První změny mohli uživatelé z řad nakupujících i prodávajících zaregistrovat již nyní.

"V současnosti probíhá rozsáhlá akce, při níž dochází k selekci registrovaných uživatelů serveru a autorizaci prodejců na principu dvojí kontroly, jejímž hlavním cílem je zbavit server nekalých obchodníků a podpořit tak důvěru jeho uživatelů," sdělila manažerka serveru Aukce.cz, Kateřina Rárová. "U těchto změn ale určitě nekončíme, připravujeme inovovaný obchodní model se zcela novým obchodovacím systémem, který bude obsahovat například různé nástroje pro aukce fyzických a právnických osob. Převratný na českém aukčním trhu bude určitě systém mikroplateb, které uživatelům umožní převod i malých finančních částek mezi obchodujícími stranami bez jakýchkoliv poplatků. Aukce.cz čeká také nový, moderní a uživatelsky přívětivý design," prozradila na závěr Kateřina Rárová.
Autor: Tisková zpráva
Datum: 8. května 2006

 Sdílet článek  
Facebook Facebook   Jagg Jagg.cz   Linkuj Linkuj.cz